D10 kod rabatowy -10% na wszystko Kod nie łączy się z produktami, które są już przecenione — zobacz Promocje

Mast Flex Bouncer 2
leżaczek • Steel Blue

Produkt jest gotowy do wysyłki. dostawa do 30 dni
Kody produktów
Kod: 4715  EAN: 7631129014567 
Kod EAN: MA-FX22-STB
485 zł
Twój wybór:
Mast Flex Bouncer 2 - leżaczek • Steel Blue
Steel Blue
485 zł
Mast Flex Bouncer 2 - leżaczek • Light Grey
Light Grey
485 zł
Mast Flex Bouncer 2 - leżaczek • Rose
Rose
485 zł
Mast Flex Bouncer 2 - leżaczek • Dark Grey
Dark Grey
485 zł

14 dni na zwrot towaru
Potrzebujesz porady eksperta?   453 301 999
Zobacz wideo

Mast Flex Bouncer 2 to leżaczek z pałąkiem z zabawkami dla dzieci od urodzenia do 2 roku życia.

Flex Bouncer 2 jest regulowany w 3 pozycjach: bujanie się, relaks i sen. Mogą kołysać się, bawić i odpoczywać podczas gdy Ty gotujesz lub masz krótką przerwę. Twoje dziecko jest blisko Ciebie i jesteście ciągle w zasięgu swojego wzroku.

Miejsce dobrego samopoczucia dla Twojego dziecka

leżaczek dla dzieci od urodzenia Mast Flex Bouncer 2
  • Wiek: Od urodzenia do 2 roku życia
  • Waga dziecka: 0 - 13 kg
  • Waga: 5 kg
  • Prać w pralce automatycznej, w ciepłej wodzie ok. (40°C)

Gdy tylko Twoje dziecko będzie mogło samodzielnie usiąść i stanąć, możesz obrócić materiał a bujak zamieni się w krzesełko.

  • Sen

    Używaj jako bujaka do 7 kg, jako krzesełko do 7 kg

  • Relaks

    Używaj jako bujaka do 9 kg, jako krzesełko do 10 kg

  • Bujanie

    Używaj jako bujaka do 9 kg, jako krzesełko do 13 kg

leżaczek dla dzieci od urodzenia Mast Flex Bouncer 2 kolory

Kup leżaczek od urodzenia Mast Flex Bouncer 2 w sklepie internetowym Dawidam

  • Marka zarejestrowana w rejestrze znaków towarowych: MAST Swiss Design
  • Nazwa producenta: Haltho AG
  • Adres pocztowy producenta: Unterlettenstrasse 10, CH-9443 Widnau, Switzerland
  • Elektroniczny adres kontaktowy producenta: info@mastswiss.com
  • Osoba odpowiedzialna w UE / importer: MAST SWISS DESIGN by HALTHO Vertriebs UG (haftungsbeschränkt), Redwitzer Strasse 33, 96257 Redwitz a. d. Rodach, Germany (Handelsregister Coburg HRB 7608)
  • Ostrzeżenia, instrukcje bezpieczeństwa, instrukcje montażu, deklaracja zgodności na stronie mastswissdesign.com

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
icon_callback +48 453 301 999 icon_whatsapp Napisz na WhatsApp (pon.-pt. 10 - 18) icon_email kontakt@dawidam.pl
1
false
false
true
Usuń
Zmień
tr
true